Ще одне блокування сайтів рішенням РНБО: заблоковано 2gis.ua і 2gis.ru


346
Ще одне блокування сайтів рішенням РНБО: заблоковано 2gis.ua і 2gis.ru

Нещодавно на сайті uablocklist.com з'явилася інформація про те, що в Україні заблоковано сервіси 2gis.ua і 2gis.ru, починаючи з 25 травня 2023 року.

2GIS — це картографічний сервіс з офлайн-картами, навігацією та контактами організацій, який користувався в Україні доволі значною популярністю, хоча й не був у топі.

Тепер же 2GIS на території України не працює без VPN. Ба більше, українцям не рекомендують користуватися цим сервісом, бо він може збирати дані користувачів. Замість цього варто розглянути альтернативні варіанти:

І це насправді лише невелика частина гідних альтернатив 2GIS, які доступні в Україні без будь-яких обмежень і спеціальних умов. А тому в uablocklist.com наголосили, що сьогодні українцям просто немає сенсу продовжувати використовувати 2GIS з огляду на те, що тепер це створює тільки більше незручностей.

Нагадаємо, що раніше на території України також було заблоковано Яндекс.Карти, якими свого часу користувалися багато українців. Але сьогодні вони практично не використовуються нашими співвітчизниками — більшість знайшла хороші альтернативи, що не належать російським розробникам.