В Україні за тиждень заблокували майже вісімдесят сайтів


211
В Україні за тиждень заблокували майже вісімдесят сайтів

В Україні триває активна боротьба з веб-ресурсами, які порушують українське законодавство та/або працюють на території країни нелегально. Наші уважні читачі могли помітити, що останнім часом роботи в цьому напрямку суттєво активізувалися. І за останні півроку під блокування потрапили сотні веб-ресурсів найрізноманітнішої спрямованості — від новинних порталів до інтернет-магазинів з різною продукцією.

Так, лише за тиждень згідно з розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку під блокування потрапили ще майже вісімдесят сайтів.

28 жовтня 2023 року були заблоковані сайти:

Згідно з Розпорядженням від 30 жовтня було заблоковано такі веб-ресурси:

31 жовтня видано розпорядження про блокування ще одного сайту:

Одне з найбільш «масових» блокувань за цей період було ініційовано двома Розпорядженнями від 2 листопада.

Згідно з розпорядженням №751/1582 заблоковано 25 веб-ресурсів:

А згідно з Розпорядженням №753/1584 заблоковано ще 39 сайтів:

Таким чином загальна кількість заблокованих сайтів склала 78 одиниць. Це справді велика цифра. Особливо враховуючи, що раніше блокування зазвичай не були настільки масовими. А тому можна говорити, що система боротьби з небажаним і протизаконним контентом в Україні стає більш ефективною і здатна результативніше виконувати свої обов'язки.

Можна з упевненістю стверджувати, що в майбутньому кількість блокувань збільшуватиметься. А ми інформуватимемо вас про це максимально оперативно та своєчасно.