У ЄС підтримали заборону пропагандистських ресурсів росії

Тасия Волкова
Тасія Волкова
7101
У ЄС підтримали заборону пропагандистських ресурсів росії

Дипломати Європейського Союзу підтримали заборону кількох російських видань на всій території ЄС, включаючи ті, які пов'язані з екснардепом Віктором Медведчуком.

Дипломати Європейського Союзу прийняли рішення щодо заборони кількох російських видань, яке поширюватиметься на всю територію ЄС. Серед них — видання Voice of Europe, пов'язане з екснардепом Віктором Медведчуком. Цю інформацію розповів кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк. У списку заборонених видань також виявилися «Риа Новости», «Известия» та «Российская газета».

Особливу увагу заслуговує видання Voice of Europe, яке асоціюється з обвинуваченим у держзраді колишнім депутатом від забороненої партії «ОПЗЖ» та кумом російського президента Володимира Путіна - Віктором Медведчуком. Підкреслюється, що заборона поширюватиметься на всю територію Європейського Союзу.

Раніше Європарламент закликав ЄС вжити заходів проти медійних організацій та осіб, що поширюють російську пропаганду. Це стосувалося, зокрема, екснардепа Віктора Медведчука, його співробітника Артема Марчевського та видання Voice of Europe. І от зараз ми маємо результат.

Джерело: glavcom.ua

Популярні новини