У Центрі протидії дезінформації ведуть переговори з YouTube про блокування каналів


76
У Центрі протидії дезінформації ведуть переговори з YouTube про блокування каналів

Центр протидії дезінформації спільно з СБУ планує заблокувати YouTube-ресурси, пов'язані з підсанкційними телеканалами

Центр протидії дезінформації разом з Службою безпеки України (СБУ) підтвердили намір заблокувати ресурси YouTube, що мають зв'язок з телеканалами, що перебувають під санкціями. Про це повідомили ведучі проєкту "Про війну" - Андрій Коваленко, який є лейтенантом та керівником Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони (РНБО), та Дмитро "Дипломат", який є офіцером управління 12-ої бригади "Азов" Національної гвардії України (НГУ).

Коваленко зазначив, що вже тривають перемовини з адміністрацією YouTube стосовно блокування цих ресурсів. Він відзначив, що YouTube-проєкти, що розглядаються, пов'язані з телеканалами "Наш", "112-Україна" і "NewsOne". За словами Коваленка, на цих каналах часто з'являються експерти, які проживають за кордоном та регулярно виступають на мураєвсько-медведчуківських телеканалах.

"Ми вже проаналізували ці ресурси і враження таке, що вони стимулюють агресивні настрої та кличуть Кремль у Київ", - підкреслив Коваленко. Водночас, Дмитро "Дипломат" попередив від звинувачень української влади у порушенні свободи слова, зауваживши, що діяльність ворожих ресурсів нічого спільного не має зі свободою слова.

"Це абсолютно правильно, логічно і доцільно, коли закривають пропагандистські канали ворожої держави, яка нас напала", - підкреслив він.

Офіцер закликав користувачів перевірити інформаційні канали, які поширюють ворожу пропаганду, і заблокувати їх негайно. Учасники проєкту "Про війну" обговорюють фронт інформаційної боротьби, розповсюдження фейків, мобілізацію суспільства та інші найважливіші проблеми, пов'язані з війною.

Джерело: ukrinform.ua