У росії через санкції ЄС припиняють роботу хмарні сервіси Amazon, Microsoft і Google


41
У росії через санкції ЄС припиняють роботу хмарні сервіси Amazon, Microsoft і Google

Компанії Amazon, Microsoft та Google закривають доступ до своїх хмарних сервісів в Росії з 20 березня 2024 року через санкції Європейського Союзу. Це стало відповіддю на агресивну політику росії у відношенні України. Також росія отримала санкції за пропаганду та дії на окупованих територіях.

Компанії Amazon, Microsoft та Google оголосили про призупинення доступу до своїх хмарних сервісів для користувачів на території Росії з 20 березня 2024 року. Це рішення стало результатом реалізації 12-го пакету санкцій Європейського Союзу, який був ухвалений у грудні 2023 року через агресивні дії росії проти України. Сповістив про це російський дистриб'ютор Microsoft - компанія Softline.

За цими новими обмеженнями російські компанії втратять можливість використовувати хмарні продукти Microsoft, Amazon та Google, а також отримувати доступ до даних у цих системах. Призупинення послуг пов'язане з вимогами ЄС щодо обмеження постачання програмного забезпечення до росії, зокрема, для бізнес-аналітики (BI), управління взаєминами з клієнтами (CRM) та інших продуктів.

Минулого року, а саме 18 грудня 2023 року Рада Європейського Союзу оголосила про прийняття 12-го пакету економічних та індивідуальних обмежувальних заходів проти росії через її вторгнення на територію України. В рамках санкцій Євросоюзу були включені російські телеканали «Царьград», «Спас», ведуча медіахолдингу «Звезда» Ганна Шафран (Палюх), а також товариство «Знание».

Також до "чорного списку" потрапили російські пропагандисти й колаборанти, які діяли на тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей і Криму, а також компанії, які забезпечували зв'язок (і, відповідно, трансляцію пропаганди) та їхні керівники.


Джерело: ms.detector.media