У Франції заблокували сайт, який “запрошував” громадян до служби в українській армії


36
У Франції заблокували сайт, який "запрошував" громадян до служби в українській армії

Міністерство оборони Франції заблокувало доступ до фейкового веб-сайту, який "запрошував" близько 200 000 французьких громадян приєднатися до неіснуючого підрозділу, який, як стверджувалося, мав служити в Україні.

У повідомленні, розміщеному на сторінці Міністерства оборони у соціальній мережі Х, зазначено, що посилання на веб-сайт "Долучайтеся до України" розповсюджувалося зловмисними акаунтами з метою дезінформації. Фейковий сайт показував графіку, схожу на ту, що використовується на офіційних урядових ресурсах.

"Наразі в мережі Х поширюється посилання на сайт "долучайтеся до України", який використовує ту саму графіку, що й офіційні сайти уряду. Цей сайт є фейковим і поширюється в соціальних мережах зловмисними акаунтами для проведення дезінформаційної кампанії. Для залучення до французької армії існує лише одна адреса: sengager.fr", - йдеться у повідомленні.

На фейковому сайті відвідувачам пропонувалося залишити свої контактні дані, а також було зазначено, що пріоритетом є мігранти. Міністерство оборони підкреслює, що фейковий сайт вже недоступний в мережі. Про осіб, які могли стояти за створенням сайту, наразі не повідомляється.

Джерело: sud.ua