TikTok обмежить поширення відео від російських та китайських державних ЗМІ

Тасия Волкова
Тасія Волкова
5044
TikTok обмежить поширення відео від російських та китайських державних ЗМІ

TikTok готується вжити заходів для обмеження впливу китайських та російських державних медіа, якщо вони спробують просувати свої відео про "поточні глобальні події та справи" поза межами своїх країн.

The New York Times повідомляє, що TikTok у четвер оголосив про введення обмежень на поширення відео державними ЗМІ, зокрема контенту з державних ЗМІ РФ і КНР, з метою запобігання можливій пропаганді на платформі. Зазначено, що ще у 2022 році додаток почав блокувати облікові записи державних медіа, таких як російська телекомпанія RT і People's Daily - газета Китаю.

В той самий час, в TikTok повідомили, що облікові записи не матимуть можливості розміщувати рекламу, спрямовану на аудиторію іноземних країн, що допоможе зменшити охоплення. За інформацією NYT, Meta, YouTube і соціальна мережа X активно протистоять поширенню дезінформації, оскільки цього року відбудуться світові вибори.

"Представники законодавців та розвідки зазначили, що TikTok становить загрозу національній безпеці, частково через те, що китайський уряд може використовувати його для поширення пропаганди, " - додає видання.

Джерело: pravdatutnews.com

Популярні новини