Telegram сплатив податки в Україні


1601
Telegram сплатив податки в Україні

Державна податкова служба не розголошує суму, яку сплатили компанії "Телеграм месенджер інк." і "Телеграм груп інк.", що надають електронні послуги в Україні. У податковій вважають, що розкриття цієї інформації може негативно вплинути на компанії і їхню репутацію.

Таке рішення було заявлене у відповіді на запит видання "Детектор медіа".

За словами представників податкової, розголошення такої конфіденційної інформації може мати негативний вплив на фінансові та господарські інтереси компаній, а також порушити їхню ділову репутацію. Це може стати можливістю для окремих зацікавлених сторін вплинути на ділову репутацію платників, викривши чи дискредитувавши отриману інформацію.

Наразі на порталі data.gov.ua доступна інформація про юросіб-нерезидентів, які отримали податковий номер станом на 7 липня 2021 року. У базі зареєстровано компанію "Телеграм месенджер інк." під номером 880000425, засновану 16 січня 2020 року, а також "Телеграм груп інк." за номером 880000411. Про це повідомив Дмитро Золотухін.

Загалом, підсумки четвертого кварталу 2023 року показали, що міжнародні компанії, які надають електронні послуги, задекларували сплату понад 2,5 млрд гривень "податку на Google", з яких до держбюджету було перераховано 2,17 млрд гривень.

Голова Комітету Верховної Ради з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев повідомив, що найбільшими платниками цього податку в четвертому кварталі 2023 року стали:

Також британська платформа OnlyFans сплатила в бюджет 620 тисяч доларів.

Джерело: detector.media