НКЕК рекомендує заблокувати понад двісті сайтів з азартними іграми

Тасия Волкова
Тасія Волкова
7006
НКЕК рекомендує заблокувати понад двісті сайтів з азартними іграми

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій (НКЕК), подала рекомендацію провайдерам електронних комунікаційних мереж щодо блокування 242 сайтів з азартними іграми.

Цей список був отриманий від Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ), яка раніше надала відповідні дані про нелегальні онлайн-казино.

Згідно з оголошенням, НКЕК розглянула подання від КРАІЛ та висловила рекомендацію провайдерам та іншим постачальникам мережевих послуг заблокувати всі сайти зі списку.

Відстежування та блокування нелегальних сайтів азартних ігор є критичними для громадської безпеки. Це перешкоджає зловживанню, відмиванню грошей та захищає неповнолітніх від небезпечних азартних практик. Такий крок також сприяє підтримці легального ігорного бізнесу та стабільності економіки.

Раніше ми писали, що Офіс генпрокурора повідомив, що на квітень 2024 року в Україні вже було заблоковано понад 2,5 тисячі сайтів з азартними іграми. Крім того, зазначалося, що триває розслідування понад 450 кримінальних правопорушень, пов'язаних з фактами нелегальної організації азартних ігор.

Джерело: meta.ua

Популярні новини