На сайті КРАІЛ опублікували перелік нелегальних вебсайтів, які заборонені в Україні

Тасия Волкова
Тасія Волкова
6169
На сайті КРАІЛ опублікували перелік нелегальних вебсайтів, які заборонені в Україні

Попри легалізацію грального бізнесу в Україні у 2020 році, в країні досі працює чимало сайтів онлайн-казино, які не мають відповідної ліцензії КРАІЛ. Комісія та інші органи виконавчої влади продовжують працювати задля блокування таких вебресурсів, однак викорінити проблему повністю практично неможливо.

Щоб ефективніше запобігати негативним наслідкам для громадян, на сайті КРАІЛ опублікований вичерпний перелік сайтів, які наразі заборонені та заблоковані на території України. Відповідну інформацію можна знайти на вкладці «Нелегальні вебсайти» офіційного порталу Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Тут же можна дізнатися, коли саме та з яких причин той чи інший сайт було заблоковано.

На момент написання цього тексту перелік нелегальних вебсайтів налічує понад 200 адрес:

Важливо додати, що в цьому переліку знаходяться ті сайти, які були заблоковані від початку 2022 року до сьогодні. Інформація буде поповнюватися відповідно до того, як РНБО та інші органи видаватимуть розпорядження щодо блокування інших ресурсів. Якщо ви хочете ознайомитися з повним переліком заблокованих сайтів, можна завантажити файли PDF чи XLSX безпосередньо з сайту КРАІЛ.

В Комісії наголошують, що головна причина публікації цього переліку — необхідність інформування громадян про небезпеку, яку становить участь у грі на нелегальному вебсайті, а також запобігання негативним наслідкам співпраці бізнесу з під санкційними юридичними особами.

Складність у тому, що деякі недобросовісні компанії використовують назви, подібні до назв легальних азартних операторів. Користувачі через неуважність чи відсутність досвіду можуть взагалі не знати, що відвідують нелегальний сайт, який не має української ліцензії. А це серйозні ризики, в тому числі фінансові. Тому гравцям радять особливо уважно вивчати особливості того чи іншого грального закладу, перевіряти URL-адреси, а також дивитися, чи не знаходиться обраний сайт у переліку заборонених на території України. Якщо він дійсно є у переліку, від його використання варто якнайшвидше відмовитися й тим паче не грати на реальні гроші. Адже в такому разі ви не будете захищені на рівні українських законів. Тому у випадку виникнення суперечливих ситуацій ви ризикуєте залишитися ні з чим.

Популярні новини