КРАІЛ прийняла рішення заблокувати 5 сайтів, що організовують азартні ігри


3631
КРАІЛ прийняла рішення заблокувати 5 сайтів, що організовують азартні ігри

Комісія з азартних ігор вимагає закрити доступ до п'яти веб-сайтів, які незаконно організовують азартні ігри в Україні. Також, провайдеру хостингу доручено блокувати три сайти, щоб уникнути нелегальної активності.

Після засідання 4 квітня Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей вислала вимоги особам, які через веб-сайти організовують, проводять чи надають доступ до азартних ігор без відповідної ліцензії. Ці вимоги стосуються обмеження доступу на території України до таких веб-сайтів:

Вказані веб-сайти дозволяють здійснювати доступ до азартних ігор на території України без належної ліцензії КРАІЛ, що є серйозним порушенням законодавства про азартні ігри. Власники цих сайтів мають закрити доступ до них протягом трьох робочих днів.

Також КРАІЛ зобов'язала постачальника послуг хостингу Cloudflare Inc протягом трьох робочих днів обмежити доступ гравців до веб-сайтів: 11goxbet.com, johnny24.com, slotor8.com, де організовуються азартні ігри або надається до них доступ без належної ліцензії.

Загалом, протягом першого кварталу 2024 року, Комісія ухвалила більше 66 рішень, які містять вимоги про закриття до власників нелегальних веб-сайтів та про обмеження доступу до постачальників послуг хостингу.

Джерело: gc.gov.ua